RYCHLÉ INFO


Partnerství

REKLAMNÍ NABÍDKA

XXIII. Letní Pražská tyčka 2014 / Mezinárodní mítink ve skoku o tyči
Václavské náměstí - Můstek, 2.7. 2014

XVIII. Zimní Pražská tyčka 2014 / Mezinárodní mítink ve skoku o tyči (a několika vybraných disciplín)
Nafukovací hala - Strahov,  19.2. 2014

 

Vážení sportovní přátelé, milí partneři,
jménem Organizačního výboru mezinárodních mítinků ve skoku o tyči "Zimní Pražská tyčka 2014" a "Pražská tyčka 2014" - léto, obracíme se na Vás jako potencionálního partnera s nabídkou na spolupráci při pořádání těchto mimořádně atraktivních sportovních akcí v Praze.

Tradiční, již XXIII. ročník letní "Pražské tyčky", opět na Václavském náměstí - Můstku, v termínu 2. 7. 2014, se zde představí vysoce kvalitní konkurence z evropské i světové absolutní špičky, včetně předních českých závodníků. XXIII. ročník bychom rádi, i s Vaší pomocí, uspořádali na mimořádně vysoké sportovní i společenské úrovni. Podobnou nabídku Vám činíme i pro XVIII. ročník "Zimní Pražské tyčky", která se uskuteční 19. 2. 2014 v nafukovací hale na Strahově.

Všechny poslení ročníky "Pražských tyček" se konaly pod záštitou primátora i s podporou Magistrátu hlavního města Prahy, což podtrhuje význam této mimořádné atletické podívané v srdci Prahy.

Ředitel mítinku Pavel Beran se svým týmem a více než 20 letými zkušenostmi s pořádáním "Pražské tyčky" připravují mítinky 2014 v nové a daleko působivější podobě.
Mediální zajištění, především v České televizi a Českém rozhlase. Ve finálním jednání je i realizace 30-60 min. záznamu v ČT v atraktivním vysílacím čase.

Předem děkujeme a těšíme se na spolupráci.

Mgr. Pavel Beran - ředitel mítinku Pražská tyčka
Pavel Beran jun. - technický ředitel Pražské tyčky 2014

 

PRAŽSKÁ TYČKA NABÍZÍ MOŽNOSTI SPOLUPRÁCE:
1. Možnost používání názvu Hlavní (generální) partner včetně použití jména partnera v názvu mítinku. Dále oficiální partneři akce a partneři pořadatele.
2. Široká publicita v tisku, Českém rozhlase i televizi. Jednáme s ČT Sport. Prezentace také při tiskové konferenci před mítinkem.
3. Prezentace partnerů v oficiálních tiskovinách mítinku (programy, plakáty, billboardy, polepy tramvají apod.)
4. Představení Vaší firmy formou rozhovoru speakerů mítinku se zástupci firmy na mikrofon pro diváky (v průběhu soutěže se na Václavském náměstí vystřídá více než 5000 diváků).
5. Rozhovory s předními sportovci před logy partnerů.
6. Instalace reklamních bannerů a dalších poutačů v dosahu TV kamer.
7. Další možnosti propagace Vaší firmy podle detailní smlouvy (prezentace výrobků, firemní trička, rozdávání reklamních letáků, VIP sektor, předávání cen závodníkům, pozvánka na slavnostní raut po akci atd.).
8. Doprovodný program při akci dle přání partnerů. Vystoupení známých sportovců, umělců, módní přehlídka, soutěže pro diváky a další.

 

FINANČNÍ A MATERIÁLOVÁ PODPORA NA ÚROVNI:

  Zimní PT Letní PT
HLAVNÍ (GENERÁLNÍ) PARTNER 250 000,- Kč 600 000,- Kč
OFICIÁLNÍ PARTNEŘI POŘADATELE 100 000,- Kč 300 000,- Kč
PARTNEŘI POŘADATELE 20 až 50 000,- Kč 150 000,- KčReklamní prezentace mítinku - PPTX
stáhnout soubor