RYCHLÉ INFO










































Výsledky

Pražská tyčka 2017

PRAHA-Václavské náměstí 20. 6. 2017

umístění/startující ročník stát/klub výkon
muži      
1. Jan KUDLIČKA 1988 TJ Dukla Praha 5.70
2. Mareks ARENTS 1986 Latvia 5.51
3= Emmanouíl KARÁLIS 1999 Greece 5.51
3= Michal BALNER 1982 TJ Dukla Praha 5.51
5. Lukáš POSEKANÝ 1992 A. C. TEPO Kladno 5.10
6. Edi MAIA 1987 Portugal 5.10
7. Matěj ŠČERBA 1998 Athletic Club Ustí n/L. 4.90
8. David HOLÝ 1998 Atletika Chrudim, z.s. 4.90
- Jakub VÍTEK 2001 TJ Sokol Kolín-atletika NM
- Marvin CASPARI 1991 Germany NM
- Erik GREIBROKK DOLVE 1995 Norway NM
       
ženy      
1. Romana MALÁČOVÁ 1987 USK Praha 4.61
2. Jiřina PTÁČNÍKOVÁ 1986 USK Praha 4.56
3. Alysha NEWMAN 1994 Canada 4.51
4. Amálie ŠVÁBÍKOVÁ 1999 USK Praha 4.41
5. Justyna Śmietanka 1994 Poland 4.21
6. Aneta MORYSKOVÁ 1992 USK Praha 4.21
7. Nikol JIROUTOVÁ 1992 USK Praha 4.08
8. Zuzana PRAŽÁKOVÁ 1997 TJ Sokol Kolín-atletika 4.08
9. Rebeka ŠILHANOVÁ 1995 AK Olymp Brno 3.91
10. Tereza SCHEJBALOVÁ 2000 AK ŠKODA Plzeň 3.91
11. Nikola PÖSCHLOVÁ 1998 A. C. TEPO Kladno 3.91

 

Zimní pražská tyčka 2017

PRAHA-NC Metropole Zličín 21. 2. 2017

Skok o tyči

umístění/startující ročník stát/klub výkon  
muži - finále A        
1. Jan Kudlička 1988 TJ Dukla Praha 5.73  
2. Stanley Joseph 1991 France 5.65  
3= Vladyslav Malykhin 1998 Ukraine 5.45  
3= Nikoláos Nerántzis 1998 Greece 5.45  
5. Michal Balner 1982 TJ Dukla Praha 5.45  
6. Bokai Huang 1996 China 5.30  
7. Matěj Ščerba 1998 Athletic Club Ústí n/L. 5.00  
8. Ján Zmoray 1991 Slovakia 5.00  
9. Xiang Xia 1991 China 5.00  
10. Dan Bárta 1998 ASK Slavia Praha 4.80  
11. Ondřej Kopecký 1998 AC Pardubice 4.60  
         
ženy - finále A        
1. Amálie Švábíková 1999 USK Praha 4.37  
2. Nikol Jiroutová 1992 USK Praha 4.27  
3= Rebeka Šilhanová 1995 AK Olymp Brno 4.27  
3= Huiqin Xu 1993 China 4.27  
5. Ekateríni Vayenna 1995 Greece 4.17  
6. Aneta Morysková 1992 USK Praha 4.17  
7. Nikola Pöschlová 1998 A. C. TEPO Kladno 3.92  
8. Zuzana Pražáková 1997 TJ Sokol Kolín-atletika 3.72  
         
         
muži - finále B        
1. David Holý 1998 Atletika Chrudim 4.70  
2. Jakub Vítek 2001 TJ Sokol Kolín-atletika 4.60  
3. Martin Mikula 1996 TJ LIAZ Jablonec n/N. 4.50  
4. Patrik Seidl 1999 Sportovní klub ZŠ Jeseniova 4.00  
5. Jakub Fiřt 2000 USK Praha 4.00  
6. Ondřej Páleník 1999 TJ Klášterec nad Ohří 3.90  
7. Mikuláš Valo 2000 SK Aktis Praha 3.35  
         
ženy - finále B        
1. Hristina Kalegeropoúlou 1991 Greece 3.80  
2. Tereza Schejbalová 2000 AK ŠKODA Plzeň 3.80  
3. Vendula Šírová 2000 TJ Nové Město na Moravě 3.35  

 

Pražská tyčka 2016

PRAHA-Václavské náměstí 22. 6. 2016

umístění/startující nar. stát/klub výkon
muži      
1. Jan KUDLIČKA 29. 4. 1988 TJ Dukla Praha 5.83 NR
2. Eirik Greibrokk DOLVE 5. 5. 1995 Norway 5.66 PB
3. Michal BALNER 12. 9. 1982 TJ Dukla Praha 5.55 SB
4= Lukáš POSEKANÝ 30. 12. 1992 A. C. TEPO Kladno 5.55 SB
4= Mareks ARENTS 6. 8. 1986 Latvia 5.55
6. Przemysl CZERWINSKI 28. 7. 1983 Poland 5.25
7. Dimítrios PATSOUKÁKIS 18. 3. 1987 Greece 5.25
8. Dan BÁRTA 24. 2. 1998 TJ LIAZ Jablonec n/N. 4.95 PB
9. Matěj ŠČERBA 9. 12. 1998 Athletic Club Ustí n/L. 4.75
10= Jan ŠVEC 18. 11. 1999 Atletika Jihlava 4.55
10= Jan DUNOVSKÝ 10. 6. 1997 AC Pardubice 4.55 PB
       
ženy      
1. Jiřina PTÁČNÍKOVÁ 20. 5. 1986 USK Praha 4.50
2. Stélla-Iró LEDÁKI 18. 7. 1988 Greece 4.27
3. Fanny SMETS 21. 4. 1986 Belgium 4.27
4. Rebeka ŠILHANOVÁ 22. 3. 1995 AK Olymp Brno 4.27
5. Aneta MORYSKOVÁ 19. 9. 1992 USK Praha 4.27 PB
6. Chloé HENRY 5. 3. 1987 Belgium 4.27
7. Amálie ŠVÁBÍKOVÁ 22. 11. 1999 USK Praha 4.07
8. Nikola PÖSCHLOVÁ 10. 9. 1998 A. C. TEPO Kladno 3.95 SB
9. Nikol JIROUTOVÁ 30. 3. 1992 USK Praha 3.95
10. Zuzana PRAŽÁKOVÁ 26. 4. 1997 TJ Sokol Kolín-atletika 3.75
11. Sabina PÖSCHLOVÁ 22. 3. 1997 A. C. TEPO Kladno 3.75
12. Katrine HAARKLAU 21. 2. 1991 Norway 3.75 SB

Competitor Direktor: Pavel Beran
Chief Judge: Marcela Horáčková

NOTE: Sector certified in accordance with IAAF rules.

 

Zimní pražská tyčka 2016

PRAHA-NC Metropole Zličín 17. 2. 2016

Skok o tyči

umístění/startující ročník stát/klub výkon  
muži - finále A        
1. Jan Kudlička 1988 TJ Dukla Praha 5.63  
2. Lukáš Posekaný 1992 A. C. TEPO Kladno 5.35  
3. Michal Balner 1982 TJ Dukla Praha 5.20  
4. Vladyslav Malykhin 1998 Ukrajina 5.20  
5. Didac Salas 1993 Španělsko 5.00  
6. Matěj Ščerba 1998 Athletic Club Ústí n/L. 4.80  
7. Dan Bárta 1998 TJ LIAZ Jablonec n/N. 4.80  
8. Jan Švec 1999 Atletika Jihlava 4.60  
    Igor Bychkov 1987 Španělsko NM  
         
muži - finále B        
1. Jan Dunovský 1997 AC Pardubice 4.63  
2. David Šrámek 1996 ASK Slavia Praha 4.43  
3. Jan Rotter 1999 USK Praha 4.13  
4. Jakub Vítek 2001 TJ Sokol Kolín-atletika 3.73  
    Jindřich Semotam 2000 TJ Sokol Kolín-atletika NM  
         
         
ženy - finále A        
1. Jiřina Ptáčníková 1986 USK Praha 4.66  
2. Romana Maláčová 1987 USK Praha 4.46  
3. Sonia Malavisi 1994 Itálie 4.36  
4. Rebeka Šilhanová 1995 AK Olymp Brno 4.26  
5. Zuzana Pražáková 1997 TJ Sokol Kolín-atletika 4.03  
6. Nikol Jiroutová 1992 USK Praha 4.03  
7. Amálie Švábíková 1999 USK Praha 3.90  
8. Elena Scarpellini 1987 Itálie 3.90  
9. Nikola Suchelová 1991 A. C. TEPO Kladno 3.72  
10= Sabina Pöschlová 1997 A. C. TEPO Kladno 3.72  
10= Nikola Pöschlová 1998 A. C. TEPO Kladno 3.72  
        Brigitta Hesch 1979 Rakousko NM  
         
ženy - finále B        
1. Kateřina Janatová 1995 AC Pardubice 3.73  
2. Justýna Holubová 2000 TJ Lokomotiva Beroun 3.43  
3. Tereza Schejbalová 2000 AK ŠKODA Plzeň 3.33  
4. Kateřina Libovická 2001 A. C. TEPO Kladno 3.23  

 

Pražská tyčka 2015

PRAHA-náměstí Jana Palacha 1. 7. 2015

umístění/startující nar. stát/klub výkon
muži      
1. Jan KUDLIČKA 1988 TJ Dukla Praha 5.75
2. Michal BALNER 1982 TJ Dukla Praha 5.65
3. Mareks ARENTS 1986 Latvia 5.65
4. Stéfanos KOUFÍDIS 1988 Greece 5.20
5= Lukáš POSEKANÝ 1992 A. C. TEPO Kladno 5.20
5= Rasmus JØRGENSEN 1989 Denmark 5.20
7. Adam PAŠIAK 1990 USK Praha 5.20
8. Jan ŠVEC 1999 Atletika Jihlava 4.55
9. David ŠRÁMEK 1996 ASK Slavia Praha 4.55
- Jan DUNOVSKÝ 1997 AC Pardubice NH
- Jan JÁNSKÝ 1995 A. C. TEPO Kladno NH
       
ženy      
1. Jiřina PTÁČNÍKOVÁ 1986 USK Praha 4.72
2. Martina STRUTZ 1981 Germany 4.60
3. Tori PENA 1987 Ireland 4.40
4= Romana MALÁČOVÁ 1987 USK Praha 4.10
4= Kira GRÜNBERG 1993 Austria 4.10
6. Rebeka ŠILHANOVÁ 1995 AK Olymp Brno 4.10
7. Aneta MORYSKOVÁ 1992 USK Praha 4.00
8. Zuzana PRAŽÁKOVÁ 1997 TJ Sokol Kolín-atletika 4.00
9. Sabina PÖSCHLOVÁ 1997 A. C. TEPO Kladno 4.00
10. Nikola PÖSCHLOVÁ 1998 A. C. TEPO Kladno 4.00
11. Nikola SUCHELOVÁ 1991 A. C. TEPO Kladno 3.90
12= Amálie ŠVÁBÍKOVÁ 1999 ASK Slavia Praha 3.70
12= Nikol JIROUTOVÁ 1992 USK Praha 3.70

 

Zimní pražská tyčka 2015

PRAHA-Hala Strahov 25. 2. 2015

Skok o tyči

umístění/startující ročník stát/klub výkon  
muži - finále A        
1. Adam Pašiak 1990 USK Praha 5.40  
2. Andrej Poljanec 1984 Slovinsko 5.10  
3. Jan Jánský 1995 A. C. TEPO Kladno 4.95  
4. Dennis Schober 1987 Německo 4.95  
5. Vojtěch Hájek 1994 PSK Olymp Praha 4.75  
6. Lamin Krubally 1995 Německo 4.75  
7= Jan Dunovský 1997 AC Pardubice 4.55  
7= David Šrámek 1996 ASK Slavia Praha 4.55  
7= Dan Bárta 1998 TJ LIAZ Jablonec n/N. 4.55  
10. Matěj Ščerba 1998 Athletic Club Ústí n/L. o.s. 4.55  
         
         
ženy - finále A        
1. Jiřina Ptáčníková 1986 USK Praha 4.62  
2. Martina Strutz 1981 Německo 4.45  
3. Romana Maláčová 1987 USK Praha 4.35  
4. Aneta Morysková 1992 USK Praha 4.15  
5. Anjuli Knäsche 1993 Německo 4.03  
6. Rebeka Šilhanová 1995 AK Olymp Brno 4.03  
7. Zuzana Pražáková 1997 TJ Sokol Kolín-atletika 3.90  
8. Nikola Pöschlová 1998 A. C. TEPO Kladno 3.90  
9. Nikola Suchelová 1991 A. C. TEPO Kladno 3.75  
10. Nikol Jiroutová 1992 T. J. Sokol České Budějovice 3.55  
11. Amálie Švábíková 1999 ASK Slavia Praha 3.55  
      Sabina Pöschlová 1997 A. C. TEPO Kladno NH  

 

Pražská tyčka 2014

PRAHA-Václavské náměstí 2. 7. 2014

umístění/startující nar. stát/klub výkon
muži      
1. Jan KUDLIČKA 29. 4. 1988 TJ Dukla Praha 5.76
2. Pawel WOJCIECHOWSKI 6. 6. 1989 Poland 5.66
3. Robert SOBERA 19. 1. 1991 Poland 5.66
4. Mark HOLLIS 1. 12. 1984 United States 5.56
5. Michal BALNER 12. 9. 1982 TJ Dukla Praha 5.56
6. Lukáš POSEKANÝ 30. 12. 1992 A. C. TEPO Kladno 5.15
7. Adam PAŠIAK 18. 7. 1990 USK Praha 5.00
- Tom KONRAD 30. 3. 1991 Germany NH
- Rens BLOM 1. 3. 1977 Netherlands NH
       
ženy      
1. Alana BOYD 10. 5. 1984 Australia 4.52
2. Romana MALÁČOVÁ 15. 5. 1987 USK Praha 4.42
3. Annika ROLOFF 10. 3. 1991 Germany 4.32
4. Rebeka ŠILHANOVÁ 22. 3. 1995 AK Olymp Brno 4.22
5. Aneta MORYSKOVÁ 19. 9. 1992 USK Praha 4.12
6= Nikola SUCHELOVÁ 8. 9. 1991 A. C. TEPO Kladno 3.55
6= Sabina PÖSCHLOVÁ 22. 3. 1997 A. C. TEPO Kladno 3.55
8. Nikol JIROUTOVÁ 30. 3. 1992 T. J. Sokol České Budějovice 3.55
9. Nikola PÖSCHLOVÁ 10. 9. 1998 A. C. TEPO Kladno 3.35
10. Klaudia KÁLNAYOVÁ 3. 3. 1997 Slovakia 3.35
- Jiřina SVOBODOVÁ 20. 5. 1986 USK Praha NH

 

Zimní pražská tyčka 2014

PRAHA-Hala Strahov 19. 2. 2014

Skok o tyči

umístění/startující ročník stát/klub výkon  
muži - finále A        
1. Jan Kudlička 1988 TJ Dukla Praha 5.55  
2. Michal Balner 1982 TJ Dukla Praha 5.45  
3= Dimítrios Patsoukákis 1987 Řecko 5.30  
3= Lukáš Bechyně 1983 AK ŠKODA Plzeň 5.30  
5. Adam Pašiak 1990 USK Praha 5.30  
6. Lukáš Posekaný 1992 A. C. TEPO Kladno 5.15  
7. Marquis Richards 1991 Švýcarsko 5.15  
8. Hussain Asim Al-Hizam 1998 Saúdská Arábie 5.00  
9. Adam Sebastian Helcelet 1991 TJ Dukla Praha 4.70  
10= Tomáš Nešvera 1988 A. C. TEPO Kladno 4.70  
10= Jan Jánský 1995 A. C. TEPO Kladno 4.70  
         
muži - finále B        
1. Tomáš Veverka 1992 TJ Sokol Opava 4.30  
2. Tomáš Capouch 1997 ASK Slavia Praha 3.60  
3. Matěj Ščerba 1998 Athletic Club Ústí n/L. o.s. 3.50  
4. Tomáš Kocábek 1996 SK Kotlářka Praha 3.30  
5. Jan Rotter 1999 USK Praha 3.20  
6. Jan Švec 1999 Atletika Jihlava 3.20  
7. Jan Herman 1999 ASK Slavia Praha 2.70  
8. Filip Bartoněk 2000 ŠAK Novoborská Praha 2.20  
    David Havel 1998 ASK Slavia Praha NM  
    Jaroslav Hrdlička 1995 ASK Slavia Praha NM  
         
         
ženy - finále A        
1. Nicole Büchler 1983 Švýcarsko 4.53  
2. Jiřina Svobodová 1986 USK Praha 4.48  
3= Romana Maláčová 1987 USK Praha 4.25  
3= Cathrine Larsasen 1986 Norsko 4.25  
5. Sally Peake 1986 Velká Británie 4.25  
6. Aneta Morysková 1992 USK Praha 4.01  
7. Rebeka Šilhanová 1995 AK Olymp Brno 3.86  
8. Nikola Pöschlová 1998 A. C. TEPO Kladno 3.70  
9. Sabina Pöschlová 1997 A. C. TEPO Kladno 3.70  
10. Amálie Švábíková 1999 ASK Slavia Praha 3.70  
11. Nikol Jiroutová 1992 T. J. Sokol České Budějovice 3.50  
         
ženy - finále B        
1. Claudia Kálnayová 1997 SVK 3.40  
2. Kateřina Švecová 1996 Atletika Jihlava 2.90  
3. Mariana Malá 1996 ASK Slavia Praha 2.90  
4. Eliška Suchopárová 1996 SK Kotlářka Praha 2.50  
5. Andrea Starčevičová 1998 JAC Brno 2.50  

 

Pražská tyčka 2013

PRAHA-Václavské náměstí 19. 6. 2013

umístění/startující nar. stát/klub výkon
muži      
1. Jan KUDLIČKA 29. 4. 1988 TJ Dukla Praha 5.83
2. Michal BALNER 12. 9. 1982 TJ Dukla Praha 5.55
3 = Marek ARENTS 6. 6. 1986 Latvia 5.45
3 = Hiroki OGITA 30. 12. 1987 Japan 5.45
5. Tom KONRAD 30. 3. 1991 Germany 5.30
6. Lukáš POSEKANÝ 30. 12. 1992 A. C. TEPO Kladno 5.30
7 = Marvin CASPARI 9. 8. 1991 Germany 5.30
7 = Adam PTÁČEK 8. 10. 1980 AK Kroměříž 5.30
9. Lukáš BECHYNĚ 4. 1. 1983 AK ŠKODA Plzeň 5.30
10. Stéfanos KOUFÍDIS 14. 5. 1988 Greece 5.30
       
ženy      
1. Jiřina SVOBODOVÁ 20. 5. 1986 USK Praha 4.45
2. Romana MALÁČOVÁ 15. 5. 1987 USK Praha 4.30
3. Aneta MORYSKOVÁ 19. 9. 1992 USK Praha 4.01
4. Olga MULLINA 1. 8. 1992 Russia 3.86
5. Jana BROŽOVÁ 10. 11. 1988 Spartak Praha 4 3.70
6. Anna CÍLKOVÁ 5. 6. 1993 Spartak Praha 4 3.50
7. Sabina PÖSCHLOVÁ 22. 3. 1997 A. C. TEPO Kladno 3.30
- Ilze BORATŠČENOKA 12. 4. 1987 Latvia NM (350/xxx)
- Nikola PÖSCHLOVÁ 10. 9. 1998 A. C. TEPO Kladno NM (330/xxx)

 

Pražská tyčka 2012

umístění/startující nar. stát/klub výkon
muži      
1. Jan Kudlička 29. 4. 1988 TJ Dukla Praha 5.66
2. Michal Balner 12. 9. 1982 TJ Dukla Praha 5.66
3. Lukáš Bechyně 4. 1. 1983 AK ŠKODA Plzeň 5.46
4. Adam Pašiak 18. 7. 1990 USK Praha 5.46
5. Pavel Burlachenko 7. 4. 1976 Russia 5.15
6 = František Staněk 11. 1. 1987 USK Praha 5.00
6 = Lukáš Posekaný 30. 12. 1992 A. C. TEPO Kladno 5.00
8. Jaroslav Chlebík 7. 1. 1991 VSK Univerzita Brno 4.80
9. Michal Kleinert 22. 11. 1992 USK Praha 4.80
10. Roman Šebrle 26. 11. 1974 TJ Dukla Praha 4.60
11. Jaroslav Hedvičák 13. 12. 1990 TJ Dukla Praha 4.60
       
ženy      
1. Alana Boyd 10. 5. 1984 Australia 4.32
2. Agnieszka Kolasa 20. 5. 1992 Poland 4.22
3. Monika Chlebíková 8. 1. 1988 AC Čejkovice 3.88
4. Nikol Jiroutová 30. 3. 1992 Sokol Č. Budějovice 3.75
5. Anna Olko - Massey 15. 2. 1984 Poland 3.75
6. Aneta Morysková 19. 9. 1992 USK Praha 3.55
7. Anna Cílková 5. 6. 1993 Spartak Praha 4 3.55

 

Zimní pražská tyčka 2012

Skok o tyči

umístění/startující nar. stát/klub výkon  
muži A        
1. Jan Kudlička 29. 4. 1988 TJ Dukla Praha 5.62  
2. Maksim Mazuryk 2. 3. 1984 Ukrajina 5.50  
3= Hendrik Gruber 28. 9. 1986 Německo 5.35  
3= Stanislav Tivonchyk 5. 3. 1985 Bělorusko 5.35  
5. Michel Frauen 19. 1. 1986 Německo 5.35  
6. Tim Lobinger 3. 9. 1972 Německo 5.20  
7. Adam Pašiak 18. 7. 1990 USK Praha 5.20  
8. František Staněk 11. 4. 1987 USK Praha 5.05  
9. Lukáš Posekaný 30. 12. 1992 A. C. TEPO Kladno 4.90  
    Michal Kleinert 22. 11. 1992 USK Praha 0  
         
muži B        
1. Jan Jánský 7. 3. 1995 A. C. TEPO Kladno 4.40  
2. Petr Sluka 28. 7. 1993 USK Praha 4.30  
3. David Seifert 3. 9. 1995 USK Praha 4.30  
4. Vít Havelka 28. 4. 1993 ASK Slavia Praha 3.70  
5. David Šrámek 28. 5. 1996 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.50  
6. Robert Zapotil 22. 4. 1995 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.20  
7. Tomáš Gurčík 14. 4. 1994 T. J. Sokol České Budějovice 3.10  
         
         
ženy A        
1. Jiřina Ptáčníková 20. 5. 1986 PSK Olymp Praha 4.52  
2. Annika Roloff 10. 3. 1991 Německo 4.32  
3. Romana Maláčová 15. 5. 1987 USK Praha 4.20  
4. Nataliya Mazuryk 5. 3. 1983 Ukrajina 4.20  
5. Aneta Morysková 19. 9. 1992 USK Praha 3.70  
6. Anna Cílková 5. 6. 1993 Spartak Praha 4 3.30  
7. Nikol Jiroutová 30. 3. 1992 T. J. Sokol České Budějovice 3.30  
         
ženy B        
1. Rebeka Šilhanová 22. 3. 1995 AK Olymp Brno 3.30  
2. Irena Fleišmanová 10. 10. 1993 USK Praha 3.30  
3. Zuzana Pražáková 26. 4. 1997 TJ Sokol Kolín-atletika 3.20  
4. Sandra Hofmannová 15. 2. 1992 T. J. Sokol České Budějovice 3.00  
5. Zuzana Muniová 7. 6. 1996 USK Praha 3.00  
6. Eliška Kopečná 27. 2. 1995 USK Praha 2.80  
7. Klaudia Kálnayová 3. 3. 1997 Slovensko 2.80  
8. Karolína Procházková 2. 1. 1996 A. C. TEPO Kladno 2.40