RYCHLÉ INFO


Aktuality

Letní pražská tyčka 2018 - tisková zpráva

30.06.2018

Ve čtvrtek 5. července proběhne pod záštitou primátorky HMP již 27. ročník mezinárodního tyčkařského mítinku “LETNÍ Pražská tyčka 2018“.

Nejlepší čeští a zahraniční tyčkaři změří své síly, letos opět na náhradní lokalitě, vzhledem k revitalizaci Václavského náměstí, před Rudolfinem na náměstí J. Palacha.
Nad vysokou laťkou by se měli představit skokani sedmi zemí: USA, Litvy, Polska, Belgie, Německa, Slovinska a České republiky. Jako již tradičně opět za regulerních podmínek, s možností překonání rekordů a limitů, zvláště ME v Berlíně.
Náš tandem Kudlička-Balner i juniorka Švábíková si změří své síly se skokany kvalitní evropské i světové třídy a můžeme očekávat velice napínavé souboje. Kromě kvalitních cizinců dostanou příležitost i další domácí přední mladí skokani s pokusy o limity na blížící se významné mezinárodní soutěže.

Hlavními partnery akce jsou HMP, PRE a.s., Pražské služby a.s., Beef House, Elimon a.s., Pražská plynárenská a.s., MČ Praha 1 a další.

Mítink začíná v 15 hodin soutěží žen a poté, po vyhlášení ženské soutěže, bude pokračovat zhruba od 17:15 hodin soutěží mužů.

Bližší informace:
Mgr. Pavel Beran - ředitel závodu
602 312 746< zpět