RYCHLÉ INFO


Aktuality

Pozvánka na XVII. ročník Zimní pražské tyčky 2013

13.02.2013

Zimní Pražská tyčka 20. 2. 2013 opět s překvapením!

Letošní, již 17. ročník, tradiční Zimní Pražské tyčky se opět pochlubí novinkami.

Účast potvrdila většina našich mužských reprezentantů (Jan Kudlička, Michal Balner, Lukáš Bechyně), kteří se naposledy pokusí o zdolání či potvrzení nominačních limitů na letošní HME. S našimi nejlepšími si to rozdají kvalitní zahraniční skokani z Polska, Běloruska, Švédska, Slovinska a naši mladí skokani. Ženská soutěž, i přes neúčast obou našich nejlepších tyčařek, umožní celé plejádě našich mladých skokanek poměřit síly se stejně mladými skokankami ze Švédska i Běloruska.
Další možnost o zdolání limitu i osobního maxima dostanou při Pražské tyčce i pětice našich dálkařek i dálkařů, zvláště Novotný a Pirek, resp. Klučinová, Slaníčková a další mladí. Tradičně kvalitně budou zastoupeny sprinty na 60 m M (Žilka, Zich, Šťastný) i 60 m Ž (Mazáčová, Chválková, Schmidová, Humpolíková), 60 m př. Ž se Škrobákovou, Sotákovou, Klučinovou a dalšími. O limit HME se pokusí i ženy na 800 m (Šatrová, Drábková a další), kterým tempo rozběhne Bartoníčková. Úplnou novinkou je VC děvčat na 150 m, kterou podporuje firmy Kerex.
Partnersky akci podporují kromě Magistrátu HMP i tradiční partneři: Dr. Pavel Svoboda - Sportovní služby, Pražská plynárenská, Pilsner Urquell, ČSOB, Auto Podbabská, ODLO, Hotel Pyramida, Jipast, Obecní dům a další.
Mítink se koná ve středu 20. února v nafukovací hale na Strahově. Dálka a sprinty od 15.00, tyč mužů od 16.00, tyč žen od 16.45 hod.
V předprogramu od 12.00 se uskuteční i obě mládežnické tyčkařské soutěže. Těšíme se na hojnou účast diváků i médií.

Mgr. Pavel Beran
Ředitel mítinku

 

Plakát

ZIMNÍ PRAŽSKÁ TYČKA 2013

 

Bližší informace:
Mgr. Pavel Beran, ředitel mítinku Pražská tyčka
tel.: 602 312 746

 

Zimní pražská tyčka 2013 - plakát ke stažení

Plakát ke stažení< zpět